Kontakt:

Napíšte nám:

Cintorín:

Aktuality

12. ročník Bzinského plesu úspešne za nami

Pre vic foto pozri fotogalériu

XII. ROČNÍK BZINSKÉHO PLESU 20. 01. 2017

Fašiangové obdobie je spojené aj s plesovou sezónou, nie je tomu inak ani u nás ,na Bzinách. V piatok 20. 01. 2017 sa konal v poradí už dvanásty ročník Bzinského plesu, ktorý je obľúbený nielen medzi domácimi,  ale aj návštevníkmi z iných miest a obcí. Tohtoročného plesu sa zúčastnilo 76 párov.

Slávnostne vyzdobená sála v kultúrnom dome sa niesla vo farbách oblohy a vítala krásne upravené dámy a elegantných pánov, ktorí sa prišli nielen zabaviť, ale aj porozprávať a stretnúť sa v dobrej nálade.

Pri vchode už tradične pozdravoval hostí starosta a rozdával malú spomienku na tento deň ,v podobe belasej podkovičky .

Po príhovore starostu obce Jána Beňuša nasledovala slávnostná večera, ktorú tento rok pripravili  študenti  ZSŠSaO Dolný Kubín. Úvodný valčík p. starostu a jeho manželky odštartoval tanec a hostia posilnený dobrým jedlom, sa  mohli začať zabávať pri hudbe ktorú každoročne púšťa dj Dárius Leginus. Tanečný parket bol plný a ľudia tancovali na piesne staré i nové, ľudové aj moderné. A aj tento rok bol k dispozícii bar s dobrým vínom. Nechýbal  dezert a ani polnočná kapustnica.

Kultúrny program si pre plesajúcich pripravila folklórna skupina Betky Pukáčovej.

Tohtoročná bohatá tombola mala až 3 kolá, každý pár bol odmenený   a niektorí mali to šťastie a boli vyžrebovaní dvakrát.

To , že zábava skončila až v skorých ranných hodinách svedči o tom, že hostia sa cítili dobre a užili si tento večer naplno.

Naše poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa na príprave plesu podieľali, štedrým sponzorom a našim hosťom, ktorí nám zostávajú verní a dúfame, že o rok sa stretneme na tom nasledujúcom. 

Zoznam aktualít

Dôležité upozornenie
zmena webovej adresy Obce Bziny
Pozvánka na zasadnutie Obecného zastupiteľstva
Výkup papiera
23. 02. 2017 od 16:00
Detský karneval
sa konal 12. 02. 2017
Oznámenie
o prerušení distribúcie elektriny 28. 02. 2017
Pozvánka
na detský karneval
12. ročník Bzinského plesu úspešne za nami
Oznámenie
o prerušení distribúcie elektriny 14. 02. 2017
Výmena zemného lana medzi pbc 99-107
oznámenie o vstupe na pozemky
Spoločný stavebný úrad
je od 01. 01. 2017 Spoločný stavebný úrad Oravský Podzámok
1 2 ... 51 [>]