Kontakt:

Napíšte nám:

Cintorín:

Aktuality

Detský karneval

Detský maškarný ples sa konal v nedeľu 12. februára 2017 v Komunitnom centre Bziny. V popoludní tu na parkete tancovali malé princezné, víly, nevesty, snehulienka, ale aj niekoľko spidermanov, nebezpečný upír, Zoro pomstiteľ, kovboj, poľovník. Malý pirát si vybral do tanca bosorku, potom ju vymenil za mačičku, až sa napokon rozhodol vykrúcať sa na parkete úplne sám. Lev sa dobre zabával so zajačikom, vyrušovali ich nezbední škriatkovia.  Deti sprevádzali nielen ich rodičia, ale aj starkí, ba aj starší súrodenci. Na pamiatku si ich fotografovali i filmovali. Zišlo sa dovedna vyše 30 masiek detí od dvoch do desať rokov. O dobrú hudbu sa postaral DJ Aifel, spolu so svojím štábom.

Ako každoročne aj tento rok boli deti odmenené rôznymi sladkosťami rovnako, pretože každá maska si za odvahu a dobrú náladu zaslúžila sladkú odmenu.

V závere chceme  poďakovať všetkým pracovníkom obecného úradu Bziny, pracovníkom Komunitného centra Bziny: hlavne Danke Fejovej, a všetkým ostatným dobrovoľníkom, ktorí sa zapojili do organizácie detského karnevalu.

Obecný úrad Bziny

Zoznam aktualít

Dôležité upozornenie
zmena webovej adresy Obce Bziny
Pozvánka na zasadnutie Obecného zastupiteľstva
Výkup papiera
23. 02. 2017 od 16:00
Detský karneval
sa konal 12. 02. 2017
Oznámenie
o prerušení distribúcie elektriny 28. 02. 2017
Pozvánka
na detský karneval
12. ročník Bzinského plesu úspešne za nami
Oznámenie
o prerušení distribúcie elektriny 14. 02. 2017
Výmena zemného lana medzi pbc 99-107
oznámenie o vstupe na pozemky
Spoločný stavebný úrad
je od 01. 01. 2017 Spoločný stavebný úrad Oravský Podzámok
1 2 ... 51 [>]